Brazilský global keratin

10.03.2013 16:40

Brazilský keratin je revoluční novinka na Evropském trhu, kterou používáme i v našem kadeřnictví. Jedná se o nechemický proces určený k regeneraci, ozdravení a narovnání vlasů.

Pro každou ženu je důležité mít upravené a pěstěné vlasy. Toto přání Vám splníme v našem kadeřnictví aplikací nového způsobu hloubkové regenerace vlasů - brazilským global keratinem. Jedná se o keratinovou léčbu vlasů - regeneraci vlasového stvolu za pomocí brazilského global keratinu. Aplikace brazilského global keratinu je vratná aplikace, to znamená, že vlas regeneruje do hloubky, ale chemicky nijak nenaruší. Vlasy jsou po regenerační kúře brazilským global keratinem hladké, lesklé, rovné a po dobu 3-4 měsíců si zachovávají zdravý vzhled. Keratinovou kúru nejvíce ocení odbarvené blondýnky, ale i ženy se slabými, nebo jinak narušenými vlasy.

Brazilský global keratin u těchto typů vlasů vniká hlouběji do vlasového stvolu a tím nám zaručí viditelnější, déle trvající a zářivější výsledek působení brazilského global keratinu na vlasech. I u tmavých odstínů vlasů, které jsou narušené barvením, trvalením, žehlením a ostatními vlivy, docílíme aplikací brazilským global keratinem lesk, hladkost vlasu. Po aplikaci global keratinu je vhodné používat na ošetřené vlasy vhodné šampony a kondicionéry, pro udržení maximální doby působení brazilského global keratinu.